Szkolne-Mundurki.PL: P.P.H.

P.P.H. "OZI" s.j.

Partnerzy serwisu: Zlewozmywak, oświetlenie
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odzieży męskiej oraz dodatków do ubioru wyjściowego, a takim dodatkiem są krwaty.

Serwis internetowy Szkolne-Mundurki.PL jest przeznaczony dla:
- szkół, rodziców, pracowników placówek edukacyjnych - pozwala na odszukanie producentów odzieży szkolnej z regionu działałności
- producentów odzieży szkolnej - pozwala na pozyskanie klientów

W chwili obecnej w serwisie znajduje się 242 wpisów.

ZAPYTANIE OFERTOWE O MUNDURKI SZKOLNE

 
Zadaj pytanie ofertowe

Jeśli szukasz wykonawcy mundurków - skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi. Po wypełnieniu formularza Twoje zapytanie ofertowe zostanie wysłane do wszystkich firm dostępnych w katalogu.

Zadaj pytanie ofertowe

P.P.H. "OZI" s.j.

Data dodania: 2007-02-22.

PPH „OZI” istnieje na rynku jako producent odzieży roboczej od kilkunastu lat. Główne kierunki działalności naszej firmy to produkcja, projektowanie i dystrybucja odzieży roboczej, zawodowej i specjalistycznej, ale nasza szwalnia może się również podjąć realizacji zleceń nie związanych z branżą BHP.
W ramach kompleksowego zaopatrzenia firm, dostarczamy naszym kontrahentom artykuły BHP oraz inne niezbędne do funkcjonowania przedsiębiorstwa.
Oferujemy usługi kompleksowego utrzymania czystości (od mieszkań prywatnych do centrów handlowych), usługi dozorowania mienia realizowane w formie stałej lub doraźnej oraz outsourcing.Posiadamy także własny nowoczesny Ośrodek Szkoleniowo - Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy „Grażyna” w Międzywodziu otwarty cały rok.
Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy wysoką jakość usług, niskie ceny oraz miłą obsługę. Dowodem tego jest przyznany nam Certyfikat jakości ISO 9001:2000.

Teren prowadzenia działalności:
Województwo: zachodniopomorskie
Powiat: m. Szczecin
Gmina: M. Szczecin

Dane teleadresowe:
P.P.H. "OZI" s.j.
70-260 Szczecin
ul. Jagiełły 9a
tel./fax 091 812 01 81, 812 01 82

Pierwszy internetowy katalog producentów szkolnych mundurków. W serwisie znajduje się spis firm szyjących szkolne mundurki. Szkoły poszukujące wykonawcy munduków szkolnych mogą zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie, a następnie skontaktować się z wybranymi producentami mundurków w celu zapoznania się ze wzorami odzieży szkolnej, kosztami szycia oraz z terminem dostarczenia mundurków szkolnych do szkoły.

Katalog zawiera spis firm zajmujących się szyciem tylko mundurków szkolnych.

Firmy produkujące odzież szkolną mogą dodać informacje o sobie zupełnie za darmo!

Mundurek szkolny | Mundurek | Szkolny mundurek
Szkolne-mundurki.pl istnieje od połowy stycznia 2007 roku. Polityka prywatności
Pomysł i realizacja: Krajniak.org Przemysław Krajniak.